II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
(PU-6831/20) Darbo avalynė
II.1.2)CPV põhikood18830000 Kaitsejalatsid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Specialios paskirties darbo batai (atliekant suvirinimo, asfaltavimo, medžių kirtimo / pjovimo darbus), saugūs darbo batai žieminiai, darbo batai vasariniai ir guminiai darbo batai.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 300 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada maksimaalne osade arv: 4
Selliste osade maksimaalne arv, mille kohta võidakse sõlmida leping ühe pakkujaga: 4
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Specialios paskirties darbo batai (atliekant suvirinimo, asfaltavimo, medžių kirtimo / pjovimo darbus)
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)18830000 Kaitsejalatsid
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Specialios paskirties darbo batai (atliekant suvirinimo, asfaltavimo, medžių kirtimo / pjovimo darbus). Preliminarus poreikis – apie 1 350 porų.
Saugūs darbo batai, žieminiai
Osa nr: 2
Saugūs darbo batai, žieminiai, preliminarus poreikis – 1 700 porų.
Darbo batai vasariniai, preliminarus poreikis – apie 2 700 porų.
Saugūs guminiai darbo batai iš PVC gumos, preliminarus poreikis – 1 700 porų.