Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Szárazáru beszerzése 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001694332021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Szárazáru beszerzése adásvételi szerződés keretében 2022
7 111 liter; 17 084,01 kg; 26 594 db; 150 üveg
Ajánlat csak a teljes mennyiségre tehető.
Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esteben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége.
A részletes specifikációt és mennyiséget az ajánlati dokumentáció tartalmazza.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
15332200 Konfitüren und Marmeladen; Fruchtgelees; Frucht- oder Nussmuse und -pasten
15411100 Pflanzenöle
15850000 Teigwaren
15870000 Würzmittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: