Dėl klaidos programoje, „eForms“ skelbimuose netinkamai rodomi URL. Stengiamės pašalinti šią problemą. Kol kas siūlome nutrinti kablelį (ar bet kokį kitą specialų ženklą), įrašytą URL pabaigoje. Atsiprašome už nepatogumus.
Prekės - 240894-2019
Lenkija-Katowice: Įvairios konstrukcijos
2019/S 099-240894
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych ze stali węglowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (grupa nr 281-4)
Nuorodos numeris: 701902708
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie nr 1. Obudowa łukowa V32 ze stali zwykłej w ilości 118,787 t
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 2. Obudowa prosta V25 ze stali zwykłej w ilości 451,892 t
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 3. Obudowa prosta V29 ze stali zwykłej w ilości 194,095 t
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 4. Obudowa prosta V32 ze stali zwykłej w ilości 76,800 t
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 240894-2019
Polska-Katowice: Konstrukcje różne
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902708
II.1.2)Główny kod CPV
44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4