Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 285-6
Nuorodos numeris: 701902624
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44460000 Sutvirtinimai ir kasybos statramsčiai
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych
Pirkimo dalies Nr.: Od 1 do 25
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44460000 Sutvirtinimai ir kasybos statramsčiai
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 240897-2019
Polska-Katowice: Podpórki i rozpórki górnicze
2019/S 099-240897
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902624
II.1.2)Główny kod CPV
44460000 Podpórki i rozpórki górnicze
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rozpór stalowych do obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 25. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: Od 1 do 25
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Międzydrzwiowe rozpory przeznaczone do łączenia i stabilizacji odrzwi obudowy chodnikowej, wykonanej z kształtowników V25, V29, V32, V36 w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych:
Zadanie 1 - Rozpora niesymetryczna V-29 L-500 mm, strzemię M-20 - 9 152 kpl.
Zadanie 2 - Rozpora niesymetryczna V-29 L-750 mm, strzemię M-20 - 42 662 kpl.
Zadanie 3 - Rozpora niesymetryczna V-29 L-750 mm, strzemię M-24 - 11 609 kpl.
Zadanie 4 - Rozpora niesymetryczna V-29 L-800 mm, strzemię M-20 - 13 161 kpl.
Zadanie 5 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-25 L-1 000 Mm, śruby hakowe TR20x4 - 1 720 kpl.
Zadanie 6 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-500 mm, śruby hakowe TR20x4 - 3 832 kpl.
Zadanie 7 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-600 mm, śruby hakowe TR20x4 - 4 500 kpl.
Zadanie 8 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-750 mm, śruby hakowe TR20x4 - 78 558 kpl.
Zadanie 9 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-800 mm, śruby hakowe TR20x4 - 108 818 kpl.
Zadanie 10 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-1 000 mm, śruby hakowe TR20x4 - 113 847 kpl.
Zadanie 11 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-29 L-1 250 mm, śruby hakowe TR20x4 - 12 580 kpl.
Zadanie 12 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-300 mm, śruby hakowe TR20x4 - 6 132 kpl.
Zadanie 13 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-330 mm, śruby hakowe TR20x4 - 2 000 kpl.
Zadanie 14 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-500 mm, śruby hakowe TR20x4 - 252 339 kpl.
Zadanie 15 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-600 mm, śruby hakowe TR20x4 - 59 229 kpl.
Zadanie 16 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-750 mm, śruby hakowe TR20x4 - 604 234 kpl.
Zadanie 17 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-800 mm, śruby hakowe TR20x4 - 350 642 kpl.
Zadanie 18 - Rozpora rurowa niesymetryczna V-32/V36 L-1 000 mm, śruby hakowe TR20x4 - 78 907 kpl.
Zadanie 19 - Rozpora rurowa regulowana V-25/V-29 L-500-750 mm, śruby hakowe TR20x4 - 7 500 kpl.
Zadanie 20 - Rozpora rurowa regulowana V-25/V-29 L-600-800 mm, śruby hakowe TR20x4 - 1 600 kpl.
Zadanie 21 - Rozpora rurowa regulowana V-25/V-29 L-750-1 000 mm, śruby hakowe TR20x4 - 2 600 kpl.
Zadanie 22 - Rozpora rurowa regulowana V-32/V-36 L-400-500 mm, śruby hakowe TR20x4 - 4 710 kpl.
Zadanie 23 - Rozpora rurowa regulowana V-32/V-36 L-500-750 mm, śruby hakowe TR20x4 - 13 525 kpl.
Zadanie 24 - Rozpora rurowa regulowana V-32/V-36 L-600-850 mm, śruby hakowe TR20x4 - 2 300 kpl.
Zadanie 25 - Rozpora rurowa regulowana V-32/V-36 L-850-1 250 mm, śruby hakowe TR20x4 - 1 000 kpl.