Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytování strategických komunikačních služeb pro Evropskou agenturu pro životní prostředí.
Spisové číslo: EEA/COM/15/008.
II.1.2)Hlavní kód CPV79000000 Obchodní služby: právní, marketingové, poradenské služby, nábor zaměstnanců, tiskařské a bezpečnostní služby
II.1.4)Stručný popis:
Důležitou součástí mandátu Evropské agentury pro životní prostředí (EEA) je zpřístupňování informací o životním prostředí, které tato agentura vytváří, a zajištění jejich srozumitelnosti pro potenciální uživatele.
EEA sestavila „komunikační rámec“, který nastiňuje, jak mají komunikační činnosti agentury podporovat víceletý pracovní program EEA (MAWP) pokrývající roky 2014–2018.
Smyslem tohoto komunikačního rámce je realizovat tyto cíle a zpřesnit obsah a zlepšit přístupnost, dostupnost a využívání environmentálních informací poskytovaných ze strany EEA. Toho bude dosaženo formulací „klíčových názorových struktur“, vymezením (v širším smyslu) cílových skupin a uvedením prioritních oblastí práce. Při provádění svých komunikačních činností EEA pravidelně doplňuje interní zdroje pomocí kapacit a specializovaných kompetencí externích poskytovatelů služeb – rovněž v oblasti strategické komunikace.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79400000 Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby
79416200 Poradenství v oblasti práce s veřejností
II.2.4)Popis zakázky:
Jak je popsáno v článcích 6 a 7 specifikací nabídkového řízení.