Fógra um dhámhachtain conartha
Treoir 2004/18/CE
II.1)Cur síos
II.1.1)An teideal atá sannta don chonradh
Modhanna a fhorbairt chun cruinneas na meastachán maidir le VEID i dtíortha AE/LEE a fheabhsú.
II.1.2)An cineál conartha agus láthair na n-oibreacha, láthair an tseachadta nó na feidhmíochtaSeirbhísí
Cód NUTS
II.1.4)Cur síos achomair ar an gconradh nó ar an gceannachán (ar na ceannacháin)
Is é cuspóir foriomlán na tairisceana seo sraith modhanna/uirlisí a fhorbairt, a ligfidh do Bhallstáit úsáideacht na sonraí faireachais náisiúnta VEID a fheabhsú agus meastacháin níos fearr a chur ar fáil maidir le roinnt paraiméadar tábhachtach i slí níos soláimhsithe. Cuirfidh sé sin ar chumas an ECDC agus na mBallstát fíormhéid na heipidéime VEID ar leibhéal náisiúnta agus AE/LEE.
II.1.5)Foclóir comhchoiteann an tsoláthair (CPV) II.1.6)Faisnéis faoi Chomhaontú Soláthair Rialtais (GPA)
II.2)Luach iomlán deiridh an chonartha/na gconarthaí
II.2.1)Luach iomlán deiridh an chonartha/na gconarthaíLuach: 455 000 EUR