Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Parama nustatant pastatų pažangios parengties rodiklį ir susijęs poveikio vertinimas.
Nuorodos numeris: ENER/C3/2016-554.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73220000 Taikomosios veiklos konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Išsami rinkos analizė, kuri bus atliekama, turi 2 uždavinius:
i) žvelgiant iš su efektyviu energijos vartojimu susijusio išmanumo perspektyvos bus nustatytos ir apibūdintos pažangai parengtos technologijos (smart-ready technologies – SRT) kartu su išmaniojo pastato koncepcijos apibrėžtimi, kurios bus integruotos į naujų ir esamų pastatų inventorių Europoje ir (arba) į susijusias techninių pastatų sistemas, skirtas jo veikimui patobulinti ir (arba) funkcionalumui pagerinti;
ii) joje bus sukurta ir pasiūlyta tvirta ir suderinta metodika, kaip nustatyti pastato pažangios parengties rodiklį holistiniu būdu, siekiant skatinti pažangai parengtomis technologijomis pagrįstus sprendimus žvelgiant iš Europos pastatų politikos perspektyvos.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Komisijai pateikti i) visą tvirtos ir suderintos metodikos, skirtos pastatų pažangios parengties rodikliui apskaičiuoti, projektą ir apibrėžtį bei visą rinkos analizę ir pažangai parengtų technologijų charakterizavimą pasikonsultavus su visomis suinteresuotosiomis šalimis bei ii) pažangai parengtų technologijų naudos visapusišką poveikio vertinimą ir šių technologijų potencialaus įsiskverbimo į ES pastatų inventorių per kitus kelis dešimtmečius rinkos analizę.