Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Valimiste infosüsteemi VIS3 etapp 3 tööd
Viitenumber: 222976
II.1.2)CPV põhikood72230000 Tellimustarkvara arendusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Hanke eesmärk on leida arenduspartner VIS3 III etapi arendustööde teostamiseks. Tööde käigus
on vaja luua tulemuste moodul, kaardirakendus jaoskondade ja hääletamisruumide kuvamiseks
valijale, VIS3 olemasoleva info põhjal failide genereerimine staatilise sisu näitamiseks ja infovahetus EHS-ga.
Tulemuste moodul on ärimoodul, mille peamine ülesanne on koondada tulemused ja leida
valimistulemus.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)72230000 Tellimustarkvara arendusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus: