Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų viešinimo nacionalinės aprėpties televizijoje paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79416000 Viešųjų ryšių paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
2014–2020 m. Europos Sąjungos (toliau – ES) fondų investicijų viešinimo nacionalinės aprėpties televizijoje paslaugos (toliau – paslaugos, viešinimo paslaugos, televizijos laidų ciklas, televizijos laida, laida, TV projektas). Tiekėjas turi sukurti vieną nacionalinės aprėpties televizijos laidų ciklą, kurį sudaro viso 20 (dvidešimt) laidų (iš kurių 10 laidų 2020 m. ir 10 laidų 2021 m.), nufilmuoti ir ištransliuoti nacionalinės aprėpties televizijoje.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 148 760.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79416000 Viešųjų ryšių paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: