Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Mažeikių rajono savivaldybės aplinkos monitoringo 2020–2025 m. programos vykdymo paslauga
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas73111000 Mokslinių tyrimų laboratorinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Atlikti aplinkos monitoringo tyrimus pagal 2019 m. spalio 25 d. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos sprendimo Nr. T1-295 „Dėl Mažeikių rajono savivaldybės aplinkos monitoringo 2020–2025 metų programos patvirtinimo“ pagal programoje numatytus parametrus.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)73111000 Mokslinių tyrimų laboratorinės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atlikti aplinkos monitoringo tyrimus pagal 2019 m. spalio 25 d. Mažeikių rajono savivaldybės tarybos sprendimo Nr. T1-295 „Dėl Mažeikių rajono savivaldybės aplinkos monitoringo 2020–2025 metų programos patvirtinimo“ programoje numatytus parametrus: aplinkos oro, vandens, dirvožemio monitoringus.