Directive 2004/18/EC
II.1)Description
II.1.5)Common procurement vocabulary (CPV) II.2)Total final value of contract(s)
II.2.1)Total final value of contract(s)Value: 3 027 300 HRK
Including VAT. VAT rate (%) 25