VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: III.1.1
Los-Nr.: III.1.1) Zdolność do prowadzenia działalności zawodowej, w tym wymogi związane z wpisem do rejestru
Stelle des zu berichtigenden Textes: Wykaz i krótki opis warunków: Pozostałe informacje:
Anstatt:
Pozostałe informacje:
I. Wykaz oświadczeń lub dokumentów:
2. Oświadczenia i dokumenty wykonawcy składane na wezwanie zamawiającego w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia:
1) oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 ustawy Pzp;
2) informacja z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy Pzp, sporządzona nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Abschnitt Nummer: III.1.2
Los-Nr.: III.1.2) Sytuacja ekonomiczna i finansowa
Stelle des zu berichtigenden Textes: Wykaz i krótki opis kryteriów kwalifikacji: cd. I. Wykaz oświadczeń lub dokumentów:
cd. I. Wykaz oświadczeń lub dokumentów:
5. Jeżeli wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w pkt 1 ppkt 2, lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, zamawiający jednokrotnie (w obrębie tego samego przedmiotowego środka dowodowego) wezwie wykonawcę do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Uzupełnieniu mogą podlegać wyłącznie niezłożone lub złożone, ale niekompletne przedmiotowe środki dowodowe. Zamawiający może żądać od wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.