Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Externe inhuur medewerkers (MSP) gemeente Someren
Número de referencia: BIZOB-2019-SOM-MTI-00258
II.1.2)Código CPV principal79600000 Servicios de contratación
II.1.4)Breve descripción:
De aanbestedende dienst wil een MSP dienstverlener contracteren en daarmee een partnership aangaan die een complete oplossing kan leveren met betrekking tot het integrale vraagstuk van de "Inhuur van externe medewerkers". Dit betreft alle inhuur (met uitzondering van payrolldienstverlening) van externe medewerkers waarbij rechtmatigheid, doelmatigheid, ontzorging, transparantie en kostenbeheersing voorop staan.
De totale omvang van externe inhuur wordt ingeschat op circa EUR 2 300 000 per jaar (excl. btw). Dit betreft een gemiddelde schatting over de jaren 2017 en 2018. Het genoemde volume dient slechts ter indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode tot 31.7.2021 met de mogelijkheid om de overeenkomst 2 maal te verlengen voor een periode van 1 jaar. Het streven is om de overeenkomst in te laten gaan per 1.10.2019.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 9 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)75131100 Servicios generales de personal para el gobierno
II.2.4)Descripción del contrato:
De aanbestedende dienst wil een MSP dienstverlener contracteren en daarmee een partnership aangaan die een complete oplossing kan leveren met betrekking tot het integrale vraagstuk van de “Inhuur van externe medewerkers”. Dit betreft alle inhuur (met uitzondering van payrolldienstverlening) van externe medewerkers waarbij rechtmatigheid, doelmatigheid, ontzorging, transparantie en kostenbeheersing voorop staan.
De totale omvang van externe inhuur wordt ingeschat op circa EUR 2 300 000 per jaar (excl. btw). Dit betreft een gemiddelde schatting over de jaren 2017 en 2018. Op dit moment heeft gemeente Someren geen uitzendkrachten ingehuurd dus zijn de cijfers berust op detachering en ZZP’ers. Het genoemde volume dient slechts ter indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Eén van de te realiseren doelen is het verkrijgen van managementinformatie over de volledige inhuur. De MSP dienstverlener wordt ondersteund door een VMS. Om inzicht aan de aanbestedende dienst te verschaffen wordt een Webportal ter beschikking gesteld waarin de aanbestedende dienst verschillende gegevens / informatie kan inzien en behoort daarmee ook tot de opdracht.