Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Ανοικτός, ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων, για την παροχή υπηρεσιών συντήρησης του κεντρικού μηχανογραφικού εξοπλισμού τού Ε.Φ.Κ.Α..
Número de referencia: ΦΠΥ 6/19
II.1.2)Código CPV principal50312100 Mantenimiento y reparación de ordenadores «mainframe»
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 597 778.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Παροχή υπηρεσιών συντήρησης τού εξοπλισμού, όπως αυτός παρουσιάζεται στον πίνακα 1 της διακήρυξης.
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)50312000 Mantenimiento y reparación de equipo informático
72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
Παροχή υπηρεσιών συντήρησης τού εξοπλισμού, όπως αυτός παρουσιάζεται στον πίνακα 2 της διακήρυξης.
Lote nº: 2