Prekės - 242615-2020
Lenkija-Katowice: Konstrukcijų dalys
2020/S 100-242615
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-13.
Nuorodos numeris: 701903452/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44212380 Konstrukcijų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1.1 Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 L-345-355 mm, nakrętka M27 długość gwintu min. 110 mm, jarzmo z płaskow. 70 x 20 x 240 mm, rozstaw otworów 180 mm, mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 19 300 szt.
2. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 L-495 – 505 mm, nakrętka M27, długość gwintu min. 110 mm, jarzmo z płaskow. 70 x 20 x 240 mm, rozstaw otworów 180 mm, mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej – 5 150 szt.
2
Pirkimo dalies Nr.: 2
2.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260 – 280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 2 650 szt.
3
Pirkimo dalies Nr.: 3
3.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 290 – 300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 4 550 szt.
4
Pirkimo dalies Nr.: 4
4.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260 – 270 MM; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 58 200 szt.
5
Pirkimo dalies Nr.: 5
5.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290 – 300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 12 200 szt.
6
Pirkimo dalies Nr.: 6
6.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie 230 – 240 mm; długość gwintu min 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 500 szt.
7
Pirkimo dalies Nr.: 7
7.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36, z obudową chodnikową V32/V36, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 260 – 280 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 400 szt.
8
Pirkimo dalies Nr.: 8
8.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 320 – 330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 13 700 szt.
9
Pirkimo dalies Nr.: 9
9.1 Łącznik spągnicowy 2xelementowy dolny kpl do łączenia części spągnicowej z odrzwiami z kształtownika V32/V34/V36, obudowa chodnikowa – 400 szt.
10
Pirkimo dalies Nr.: 10
10.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 290 – 310 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 800 szt.
11
Pirkimo dalies Nr.: 11
11.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 310 – 330 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 — 500 szt.
12
Pirkimo dalies Nr.: 12
12.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, z obudową chodnikową V29, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290–310 mm; długość gwintu min. 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 6 540 szt.
13
Pirkimo dalies Nr.: 13
13.1 Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi, z pręta Q 20, gwint M22 L 395 – 405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej – 11 880 szt.
14
Pirkimo dalies Nr.: 14
14.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36, z obudową chodnikową V32/36, ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27, o długości ramienia śruby w zakresie L 290 – 300 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 8 140 szt.
15
Pirkimo dalies Nr.: 15
15.1 Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG, z obudową chodnikową V29, ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie L 320 – 340 mm; długość gwintu min. 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 – 2 160 szt.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903452/01
II.1.2)Główny kod CPV44212380 Części konstrukcji
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212380 Części konstrukcji
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15