Usługi - 242826-2016
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2016/S 135-242826
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Usługi
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Promocję Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas cyklu imprez kolarskich w Gdyni,w skład których wchodzi Cyklo Gdynia Eliminator i Cyklo Gdynia.
Numer referencyjny: GCS.DZPI.2711.26.2016
II.1.2)Główny kod CPV
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.1.4)Krótki opis:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas cyklu imprez kolarskich w Gdyni, w skład których wchodzi Cyklo Gdynia Eliminator, który odbędzie się w dniu 13.8.2016 roku oraz Cyklo Gdynia, który odbędzie się w dniu 4. .9.2016 roku. Promocja Miasta Gdyni podczas Cyklo Gdynia Eliminator oraz wyścigu Cyklo Gdynia polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Eliminatora i umieszczeniu nazwy w pełnej nazwie Eliminatora „Cyklo Gdynia Eliminator”, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na tablicy wyników, umiejscowieniu startu Wyścigu w Gdyni na Skwerze Kościuszki, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na numerach startowych uczestników itp. Promocja GCS podczas Eliminatora oraz wyścigu Cyklo Gdynia polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C. Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez GCS na stronie powitalnej Wykonawcy itp.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Promocja Miasta Gdyni oraz Gdyńskiego Centrum Sportu jednostki budżetowej oraz jej działalności podczas cyklu imprez kolarskich w Gdyni, w skład których wchodzi Cyklo Gdynia Eliminator, który odbędzie się w dniu 13.8.2016 roku oraz Cyklo Gdynia, który odbędzie się w dniu 4.9.2016 roku. Promocja Miasta Gdyni podczas Cyklo Gdynia Eliminator oraz wyścigu Cyklo Gdynia polegająca między innymi na: przyznaniu Miastu Gdynia tytułu Partnera Strategicznego Eliminatora i umieszczeniu nazwy w pełnej nazwie Eliminatora „Cyklo Gdynia Eliminator”, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na tablicy wyników, umiejscowieniu startu Wyścigu w Gdyni na Skwerze Kościuszki, umieszczeniu logo Miasta Gdyni na numerach startowych uczestników itp. Promocja GCS podczas Eliminatora oraz wyścigu Cyklo Gdynia polegająca między innymi na: promocji cyklu biegów PKO Grand Prix Gdyni oraz MTB C. Hartwig Gdynia Maraton organizowanych przez GCS na stronie powitalnej Wykonawcy itp.