Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Paslaugų, reikalingų užtikrinti prižiūrimo asmens (nuteistojo) buvimo vietos ir judėjimo kontrolę, pirkimas
II.1.2)Código CPV principal72300000 Servicios relacionados con datos
II.1.4)Breve descripción:
Kalėjimų departamentas vykdo viešąjį pirkimą, siekdamas su pirkimo laimėtoju sudaryti preliminariąją sutartį dėl paslaugų, reikalingų užtikrinti prižiūrimo asmens (nuteistojo) buvimo vietos ir judėjimo kontrolę, įsigijimo. Preliminariosios sutartys bus pasirašomos su 2 tiekėjais, pateikusiais ekonomiškai naudingiausius pasiūlymus, atitinkančius pirkimo dokumentų reikalavimus. Paslaugų pirkėjais, su kuriais pirkimą laimėjęs tiekėjas sudarys pagrindines sutartis, gali būti bausmių vykdymo sistemos perkančiosios organizacijos: Lietuvos probacijos tarnyba; Alytaus pataisos namai; Marijampolės pataisos namai; Panevėžio pataisos namai; Pravieniškių pataisos namai-atviroji kolonija; Vilniaus pataisos namai; Kauno nepilnamečių tardymo izoliatorius-pataisos namai; Kauno tardymo izoliatorius; Šiaulių tardymo izoliatorius. Planuojama, kad per visą preliminariosios sutarties galiojimo laiką prižiūrimų asmenų skaičius gali didėti nuo 100 iki 3 000.