Diensten - 243243-2022
België-Leuven: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2022/S 089-243243
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Ontwerpopdracht woonproject Klein Rijsel fase II Pilootproject voor community land trust in Leuven
Referentienummer: AGSL-190044-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
AG Stadsontwikkeling Leuven beoogt de realisatie van een woonproject op de site van Klein Rijsel fase 2 bestaande uit:
- Groepswoningbouw: pilootproject voor CLT in Leuven
- Innovatief en multifunctioneel kantoorgebouw met publieke functie
- Aanleg publieke ruimte
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Ontwerpopdracht woonproject Klein Rijsel Fase II pilootproject voor community land trust in Leuven