2. Zamawiający nie przewiduje wykluczenie wykonawcy z udziału w niniejszym postępowaniu w oparciu o przesłanki wynikające z art. 24 ust. 5 ustawy Pzp.
5. W przypadku spółki cywilnej, oświadczenie, o którym mowa w pkt 3, składa każdy ze wspólników spółki cywilnej.