С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 243790-2018
България-София: Пощенски пликове
2018/S 107-243790
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на икономиката“
II.1.2)Основен CPV код
30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка включва доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на икономиката.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на икономиката
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
22822000 Търговски формуляри
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерство на икономиката.