Aceste documente pot fi:
2. cazierul judiciar al operatorului economic si al membrilor organului de administrare, de conducere sau de supraveghere al respectivului operator economic, sau a celor ce au putere de reprezentare, de decizie sau de control în cadrul acestuia, asa cum rezulta din certificatul constatator emis de ONRC / actul constitutiv;
2. Plumb Rovana, ministru delegat;
5. Gâdea Adrian Ionut, secretar de stat;
2. Mantog Ioana Cristina, sef serviciu, Serviciul Autoritatea de management Romania-Bulgaria, Directia AM programe cooperare teritoriala europeana, Directia generala cooperare teritoriala europeana;
5. Bobârnac Laura Liliana, sef serviciu, Serviciul Autoritatea de management Bazinul Marii Negre, Directia AM programe cooperare teritoriala europeana, Directia generala cooperare teritoriala europeana;