Supplies - 243865-2023
Display compact view
România-București: Vehicule aeriene fără pilot
2023/S 081-243865
Anunț de atribuire a contractului pentru contracte în domeniul apărării și securității
Produse
Directiva 2009/81/CE
II.1)Descriere
II.1.1)Denumirea atribuită contractului
Sistem UAS Bayraktar TB2
II.1.2)Tipul contractului și locul de executare a lucrărilor, de livrare a produselor sau de prestare a serviciilor
Achiziționare cu plata în rate
Locul principal de executare a lucrărilor, de livrare sau de prestare: Timisoara, Romania
Cod NUTS RO424 Timiş
II.1.4)Descrierea succintă a contractului sau a achiziției/achizițiilor:
Contract pentru achizitia produsului Sistem UAS Bayraktar TB2
II.1.5)Clasificare CPV (Vocabularul comun privind achizițiile publice)
35613000 Vehicule aeriene fără pilot
II.2)Valoarea totală finală a contractului sau a contractelor
II.2.1)Valoarea totală finală a contractului sau a contractelor
Valoare: 321000000 USD
Fără TVA