Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
16.ESI.OP.137 Arkitekturer til multifunktions-RF og optroniske sensorer til brug på RPAS-platforme — EORF.
Sagsnr.: 16.ESI.OP.137.
II.1.2)Hoved-CPV-kode73000000 Forsknings- og udviklingsvirksomhed og hermed beslægtet konsulentvirksomhed
II.1.4)Kort beskrivelse:
Tjenesteydelser der skal leveres under denne kontrakt:
A. rådgivning til AED med henblik på at forberede grundlaget for sporing, identificering og udvælgelse af projekter vedrørende nøglefærdigheder og kompetencer for forsvarsindustrien
B. stimulere, opspore, udvælge og støtte projekter vedrørende nøglefærdigheder og kompetencer i forsvarsindustrien.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 249 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Der henvises til udbudsmaterialet der er tilgængeligt på e-tendering adressen angivet ovenfor i punkt 1.3.
Servizi - 243991-2016
Belgio-Bruxelles: 16.ESI.OP.137 Architetture per sensori RF multifunzione e optronici a bordo di piattaforme RPAS — EORF
2016/S 136-243991
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
16.ESI.OP.137 Architetture per sensori RF multifunzione e optronici a bordo di piattaforme RPAS — EORF.
Numero di riferimento: 16.ESI.OP.137.
II.1.2)Codice CPV principale
73000000 Servizi di ricerca e sviluppo nonché servizi di consulenza affini
II.1.4)Breve descrizione:
I servizi da prestare nell'ambito del presente appalto sono:
A. servizi di consulenza a favore dell'AED volti a porre le basi per la registrazione, l'identificazione e la selezione di progetti relativi alle capacità e competenze chiave per il settore della difesa;
B. promozione, registrazione, selezione e sostegno di progetti relativi alle capacità e competenze chiave nel settore della difesa.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 249 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Cfr. documenti di gara, disponibili all'indirizzo e-tendering indicato al punto I.3).
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
16.ESI.OP.137 Arhitekture za večnamenske radiofrekvenčne in optronične senzorje na platformah sistema daljinsko vodenega zrakoplova – EORF
Referenčna številka dokumenta: 16.ESI.OP.137.
II.1.2)Glavna koda CPV73000000 Storitve na področju raziskav in razvoja ter s tem povezane svetovalne storitve
II.1.4)Kratek opis:
Storitve, ki jih bo treba zagotoviti v okviru tega naročila:
A. svetovalne storitve za EDA, namenjene pripravi terena za sledenje, identifikacijo in izbor projektov, povezanih s ključnimi veščinami in kompetencami (key skills and competences – KSC) za obrambni sektor;
B. spodbujanje, sledenje, izbiranje in podpiranje projektov, povezanih s KSC, v obrambnem sektorju.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 249 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila:
Glej razpisno dokumentacijo, ki je na voljo na naslovu spletne strani za e-razpise, navedenem zgoraj v točki I.3.