Services - 244007-2016
Belgium-Brussels: Media relations and outreach — information events for the media, PO/2016-12/A2
2016/S 136-244007
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Media relations and outreach — information events for the media, PO/2016-12/A2.
Reference number: PO/2016-12/A2.
II.1.2)Main CPV code
79000000 Business services: law, marketing, consulting, recruitment, printing and security
II.1.4)Short description:
3 modules have been designed for this contract.
The first module consists in the design and organisation of information seminars and study visits for the media. These take place, primarily, at the seat of the European institutions in Brussels, or in any of the 28 EU Member States, but can also be held in the candidate countries, the countries covered by the EU neighbourhood policy or any other country in the world.
The second module consists in the creation and organisation of online events for more specialised media. Depending on the subject and the available resources, they could be open to a wider range of interested applicants.
The third module consists of preparatory or follow-up activities to the information events and sessions organised under modules 1 and 2, or any other media relations activity, to encourage network building and exchange among the media based on a common interest in EU affairs and policies.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
See tender specifications.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Odnosi s medijima i djelovanje u zajednici – informativna događanja za medije, PO/2016-12/A2
Referentni broj: PO/2016-12/A2.
II.1.2)Glavna CPV oznaka79000000 Poslovne usluge: pravo, marketing, savjetovanje, zapošljavanje, tiskanje i sigurnost
II.1.4)Kratak opis:
3 su modula izrađena za ovaj ugovor.
Prvi modul sastoji se od osmišljavanja i organizacije informativnih seminara i studijskih posjeta za medije. Oni se održavaju prvenstveno u sjedištu europskih institucija u Bruxellesu ili u bilo kojoj od 28 država članica EU-a, ali se mogu održati i u državama kandidatkinjama, državama obuhvaćenima politikom susjedstva EU-a ili bilo kojoj državi u svijetu.
Drugi modul sastoji se od stvaranja i organizacije mrežnih događanja za specijaliziranije medije. Ovisno o temi i dostupnim sredstvima, mogu biti otvoreni širem rasponu zainteresiranih podnositelja prijave.
Treći modul sastoji se od pripremnih aktivnosti ili aktivnosti naknadnog praćenja s obzirom na informativna događanja i sesije koje su organizirane u okviru modula 1 i 2, ili bilo kojih drugih aktivnosti povezanih s odnosima s medijima, kako bi se potaknulo umrežavanje i razmjena među medijima na temelju zajedničkih interesa u području poslova i politika EU-a.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Vidjeti upute za nadmetanje.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Relacje i kontakty z mediami – wydarzenia informacyjne dla mediów, PO/2016-12/A2
Numer referencyjny: PO/2016-12/A2.
II.1.2)Główny kod CPV79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
II.1.4)Krótki opis:
Na potrzeby tego zamówienia opracowano 3 moduły.
Pierwszy moduł obejmuje stworzenie projektu i organizację seminariów informacyjnych oraz wizyt studyjnych dla mediów. Wydarzenia te będą odbywać się przede wszystkim w siedzibach instytucji europejskich w Brukseli lub w jednym z 28 państw członkowskich UE, niemniej mogą być one także organizowane w państwach objętych unijną polityką sąsiedztwa bądź w dowolnym innym państwie na świecie.
Na drugi moduł składa się opracowanie i zorganizowanie wydarzeń online skierowanych do mediów o bardziej specjalistycznym charakterze. W zależności od przedmiotu i dostępnych środków wydarzenia te mogą być otwarte dla szerszej grupy zainteresowanych wnioskodawców.
Moduł trzeci obejmuje działania przygotowawcze i następcze dotyczące wydarzeń informacyjnych i sesji organizowanych w ramach modułów 1 i 2 lub inne działania związane z relacjami z mediami służące wspieraniu procesu tworzenia sieci kontaktów i wymiany informacji pomiędzy mediami w oparciu o wspólne zainteresowanie sprawami UE i jej polityką.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. specyfikacja istotnych warunków zamówienia.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Mediálne vzťahy a aktívna pomoc – informačné podujatia pre médiá, PO/2016-12/A2.
Referenčné číslo: PO/2016-12/A2.
II.1.2)Hlavný kód CPV79000000 Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
II.1.4)Stručný opis:
Pre túto zákazku boli navrhnuté 3 moduly.
Prvý modul zahŕňa plánovanie a organizovanie informačných seminárov a študijných pobytov pre médiá. Tie sa uskutočňujú predovšetkým v sídle európskych inštitúcií v Bruseli alebo v ktoromkoľvek z 28 členských štátov EÚ, ale môžu sa konať aj v kandidátskych krajinách, krajinách, ktorých sa týka susedská politika EÚ alebo v ktorejkoľvek inej krajine na svete.
Druhý modul pozostáva z vytvárania a organizácie online podujatí pre špecializovanejšie médiá. V závislosti od predmetu a dostupných zdrojov by mohli byť otvorené pre širšiu škálu zainteresovaných žiadateľov.
Tretí modul pozostáva z prípravných alebo nadväzujúcich činnosti k informačným podujatiam a stretnutiam organizovaným v rámci modulov 1 a 2, alebo z akejkoľvek inej činnosti v oblasti vzťahov s médiami, s cieľom podporiť budovanie siete a výmenu medzi médiami na základe spoločného záujmu o záležitosti a politiky EÚ.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.4)Opis obstarávania:
Pozri špecifikácie zákazky.
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Odnosi z mediji in osveščanje – informativni dogodki za medije, PO/2016-12/A2.
Referenčna številka dokumenta: PO/2016-12/A2.
II.1.2)Glavna koda CPV79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
II.1.4)Kratek opis:
Za to naročilo so bili oblikovani 3 moduli.
Prvi modul zajema načrtovanje in organizacijo informativnih seminarjev in študijskih obiskov za medije. To poteka predvsem na sedežu evropskih institucij v Bruslju ali v kateri od 28 držav članic EU, vendar se lahko organizira tudi v državah kandidatkah, državah, ki jih zajema sosedska politika EU ali kateri koli drugi državi na svetu.
Drugi modul zajema pripravo in organizacijo spletnih dogodkov za bolj specializirane medije. Odvisno od teme in razpoložljivih virov so lahko odprti za širši nabor zainteresiranih kandidatov.
Tretji modul zajema pripravljalne dejavnosti ali dejavnosti spremljanja za informacijske dogodke in srečanja, organizirana v okviru sklopov 1 in 2, ali katero koli drugo medijsko dejavnost z namenom mreženja in izmenjave med mediji na podlagi skupnih interesov zadev in politik EU.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.4)Opis javnega naročila:
Glej razpisne specifikacije.