Belgium-Brüsszel: Az Európai Unió intézményei által foglalkoztatott alkalmazottak általános készségeinek fejlesztését szolgáló képzési tevékenységek biztosítására irányuló, egymást követő, több féllel kötött keretszerződések
2016/S 136-244009
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
az Európai Unió intézményei által foglalkoztatott alkalmazottak általános készségeinek fejlesztését szolgáló képzési tevékenységek biztosítására irányuló, egymást követő, több féllel kötött keretszerződések.
Hivatkozási szám: EPSO/EUSA/PO/2016/001.
II.1.2)Fő CPV-kód80511000 Személyzeti képzési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az ajánlati felhívás célja egymást követő, több féllel kötött keretszerződések megkötése 3 vagy több szolgáltatóval, akiknek a feladata olyan képzési tevékenységek kidolgozása és biztosítása, amelyeket az Európai Közigazgatási Iskola és a többi ajánlatkérő felajánlhat az Európai Unió intézményeinek, szervezeteinek és ügynökségeinek alkalmazottai számára annak biztosítása érdekében, hogy az alkalmazottak továbbra is fejlesztik a feladataik hatékony és hosszú távú végzéséhez szükséges általános készségeiket.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)80511000 Személyzeti képzési szolgáltatások
80521000 Képzési programmal kapcsolatos szolgáltatások
79633000 Munkaerő-képzési szolgáltatások
80500000 Képzési szolgáltatások
80522000 Képzési szeminárium
92312212 Képzési anyagok elkészítésével kapcsolatos szolgáltatások
80000000 Oktatási és képzési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kelių etapų preliminariosios sutartys su keliais tiekėjais dėl mokymo veiklos organizavimo siekiant ugdyti Europos Sąjungos institucijų darbuotojų bendruosius įgūdžius.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas80511000 Darbuotojų mokymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šiuo kvietimu pateikti pasiūlymus numatyta sudaryti kelių etapų preliminariąją sutartį su 3 ar daugiau paslaugų teikėjų, kurie parengtų mokymus bei juos teiktų ir kuriuos Europos administravimo mokykla ir kitos perkančiosios organizacijos siūlytų Europos Sąjungos institucijų, įstaigų ir agentūrų darbuotojams siekiant, kad minėti darbuotojai toliau ugdytų bendruosius įgūdžius, kurie reikalingi užduotims efektyviai ir patvariai atlikti.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)80511000 Darbuotojų mokymo paslaugos
80521000 Mokomųjų programų paslaugos
79633000 Darbuotojų tobulinimo paslaugos
80500000 Apmokymo paslaugos
80522000 Mokomieji seminarai
92312212 Paslaugos, susijusios su vadovėlių rengimu
80000000 Švietimo ir mokymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prašome žr. I.3 dalyje nurodytą tinklavietę.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Vairākkārtēji kaskādes veida pamatnolīgumi par apmācības pasākumu nodrošināšanu ar mērķi pilnveidot Eiropas Savienības iestāžu darbinieku vispārējās prasmes.
Atsauces numurs: EPSO/EUSA/PO/2016/001.
II.1.2)Galvenās CPV kods80511000 Darbinieku mācību pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu paredz vairākkārtēja kaskādes veida pamatnolīguma noslēgšanu ar 3 vai vairāk pakalpojumu sniedzējiem, kuri sagatavos un nodrošinās virkni apmācības pasākumu, ko Eiropas Administrācijas skola un pārējās līgumslēdzējas iestādes piedāvās Eiropas Savienības iestāžu, struktūru un aģentūru darbiniekiem, lai nodrošinātu, ka šie darbinieki pastāvīgi pilnveido vispārējās prasmes, kuras nepieciešamas viņu uzdevumu efektīvai un ilgtspējīgai izpildei.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)80511000 Darbinieku mācību pakalpojumi
80521000 Mācību programmas izstrādes pakalpojumi
79633000 Darbinieku kvalifikācijas celšanas pakalpojumi
80500000 Mācību pakalpojumi
80522000 Mācību semināri
92312212 Pakalpojumi, kas saistīti ar mācību rokasgrāmatu sagatavošanu
80000000 Izglītības un mācību pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wielokrotne umowy ramowe w systemie kaskadowym w celu przeprowadzenia działań szkoleniowych służących rozwojowi ogólnych kompetencji pracowników zatrudnionych przez instytucje Unii Europejskiej
Numer referencyjny: EPSO/EUSA/PO/2016/001.
II.1.2)Główny kod CPV80511000 Usługi szkolenia personelu
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego przetargu jest zawarcie wielokrotnej umowy ramowej w systemie kaskadowym z nie więcej niż 3 usługodawcami w celu przygotowania koncepcji i przeprowadzenia szeregu działań szkoleniowych, które zostaną zaproponowane przez Europejską Szkołę Administracji i inne instytucje zamawiające pracownikom instytucji, organów i agencji Unii Europejskiej, aby zapewnić dalszy rozwój ogólnych kompetencji niezbędnych dla wykonywania przypisanych im zadań w sposób skuteczny i trwały.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV80511000 Usługi szkolenia personelu
80521000 Usługi opracowywania programów szkoleniowych
79633000 Rozwój personelu
80500000 Usługi szkoleniowe
80522000 Seminaria szkoleniowe
92312212 Usługi przygotowania podręczników szkoleniowych
80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
II.2.4)Opis zamówienia:
zob. adres witryny internetowej podany w pkt I.3.