II.1.1. Teljes elnevezés: „Vállalkozási szerződés a Délkelet-Magyarországi szennyvíz-elvezetési és kezelési fejlesztés.
3. (DKMO 3) című projekt keretében, Mezőhegyes és Méhkerék településeken megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”.
II.2.4 folytatása:
4. A tervezett beavatkozások, létesítmények kivitelezése során érintett közművezetékek átépítése/áthelyezése, üzemeltetőkkel, hálózati engedélyessel történő egyeztetése, hozzájárulások megszerzése, engedélyeztetése.
5. Szükség szerinti építés előkészítő munkák, növényzetirtás, tereprendezés, szállítási útvonalak kialakítása, folyamatos karbantartása, földmunkák, burkolatok építése, bontási munkák, műtárgyépítés és felújítás, technológiai gépészet, egyéb gépészeti berendezések kivitelezése, külső, belső energiaellátás és működtetés kivitelezése.
6. Megvalósulási tervek készítése.
7.A kivitelezés során tervezői művezetés biztosítása.
8.A teljes építési terület lőszermentesítési feladatainak elvégzése.