Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на медицински изделия и консумативи за нуждите на МБАЛ „Д-р Н. Василиев“ АД гр. Кюстендил по обособени позиции съгласно Приложения № 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5; 1.6; 1.7; 1.8.
II.1.2)Основен CPV код33140000 Медицински консумативи
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на медицински изделия и консумативи за нуждите на МБАЛ „Д-р Н. Василиев“ АД гр. Кюстендил по групи съгласно Приложения № 1.1; 1.2; 1.3; 1.4; 1.5; 1.6; 1.7; 1.8.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 316 409.72 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
РЕАКТИВИ И РАЗТВОРИ ЗА КЛИНИЧНА ЛАБОРАТОРИЯ, СЪВМЕСТИМИ С БИОХИМИЧEН АНАЛИЗАТОР PRESTIGE
Обособена позиция №: Приложение 1.1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33140000 Медицински консумативи
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на медицински изделия и консумативи.
РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ, СЪВМЕСТИМИ С АВТОМАТИЧЕН ГЛЮКОАНАЛИЗАТОР ECO TWENTY
РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ, СЪВМЕСТИМИ С ЕЛЕКТРОЛИТЕН АНАЛИЗАТОР SIEMENS RAPIDCHEM 744 И КРЪВНО-ГАЗОВ АНАЛИЗАТОР SIEMENS RAPIDLAB 248
РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ, СЪВМЕСТИМИ С ХЕМАТОЛОГИЧЕН АНАЛИЗАТОР МИТИК 18
РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ, СЪВМЕСТИМИ С ХЕМАТОЛОГИЧЕН АНАЛИЗАТОР МИТИК 22
ЗАТВОРЕНА СИСТЕМА ЗА ВЗЕМАНЕ НА КРЪВ
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: Приложение 1.1
Доставка на медициниски изделия и консумативи.
РЕАКТИВИ И КОНСУМАТИВИ СЪВМЕСТИМИ С ИМУНОЛОГИЧЕН АНАЛИЗАТОР „АКСЕС 2“
Антибиотични дискове съвместими с Sensi-disc dispenser
Обособена позиция №: Приложение 1.2
Тест серуми чревни бактерии
Тест латекс-аглутинация за ликворна диагностика
Тест латекс-аглутинация за групи бета хем. стрептококи
Тест латекс-аглутинация за С.ауреус
Полуавтоматизирана система Кристал за идентификация на: Грам + и Грам -
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: Приложение 1.2
Сухи гранулирани хранителни среди
Обособена позиция №: ПРиложение 1.2
Готови /разляти/ хранителни среди в петрита — кръвен агар
Готови /разляти/ хранителни среди в петрита — шоколадов агар с растежни фактори
Готови /разляти/ хранителни среди в петрита хроматогенна среди за Грам /+/ и Грам /-/
Готови /разляти/ хранителни среди в петрита Мюлер-Хинтон агар
Плаки за идентификация и антибиограми
Карбон — диоксид /6-8 % СО2/
Накрайник за автоматична пипета тип Епендорф с обем 200 микролитра
Готови /разляти/ хранителни среди в петрита кръвен Мюлер-Хинтон агар,с дефибринирана конска кръв
Имуноензимни бързи тестове /Rapid test/
Консумативи за травматологично отделение
Обособена позиция №: Приложение 1.3
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: Приложение 1.4
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: ПРиложение 1.4
2D подсилващ имплант от био-съвместима, 100 % полиетиленова, плетена мрежа
Обособена позиция №: Приложение 1.5
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: Приложение 1.6
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: Приложение 1.7
Доставка на медицински изделия и конс8умативи.
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: Приложене 1.7
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: Приложение 1.8
Медикамент излъчващ стент
Обособена позиция №: Приложение 1.8
Медикамент извъчващ балон