Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Lot 1 – proiectare și executare lucrări în instalațiile MT-JT zona MT-JT Constanța – jud. Constanța; lot 2 – proiectare și executare lucrări în instalațiile MT-JT zona MT-JT Constanța – jud. Tulcea; lot 3 – proiectare și executare lucrări în instalațiile MT-JT zona MT-JT Călărași – jud. Călărași; lot 4 – proiectare și executare lucrări în instalațiile MT-JT zona MT-JT Călărași – jud. Ialomița
Referenznummer der Bekanntmachung: 14500308/2021/05402
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45315500 Mittelspannungsarbeiten
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 125 157 663.52 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
LOT 3: Proiectare si executare lucrari in instalatiile MT-JT Zona MT-JT CALARASI – JUD CALARASI
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45315500 Mittelspannungsarbeiten
LOT 2: Proiectare si executare lucrari in instalatiile MT-JT Zona MT-JT CONSTANTA – JUD TULCEA
Los-Nr.: 2
LOT 1: Proiectare si executare lucrari in instalatiile MT-JT Zona MT-JT CONSTANTA – JUD. CONSTANTA
Los-Nr.: 1
LOT 4: Proiectare si executare lucrari in instalatiile MT-JT Zona MT-JT CALARASI – JUD IALOMITA
Los-Nr.: 4