Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Извършване на обществен превоз на пътници по утвърдени маршрутни разписания на автобусни линии от общинската транспортна схема по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код60112000 Услуги на обществения пътен транспорт
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Автобусна линия Търговище - Лиляк
Маршрут: АГ Търговище – бул. “29-ти януари” – ул. “В. Левски” – ул. „Кюстенджа” – ул. „Паисий” – бул. “М. Андрей” – бул. “Ал. Стамболийски” – кв. “Запад 3” – Чокя – Помпена - Лиляк
Делнично разписание: по 8 курса в двете посоки
Празнично разписание: по 6 курса в двете посоки
Дължина на маршрута в едната посока – 12,5 км, в т.ч. в града 6,3 км и извънградско 6.2 км.
Общ дневен пробег: градско – 140.1 км; извънградско – 137.9 км
Общ месечен пробег: градско – 4 203 км; извънградски – 4 137 км
Годишен пробег: градско – 50 436 км; извънградски – 49 644 км