II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022 - postępowanie nr II
Numer referencyjny: SAZ.270.20.2021
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Wykonywanie usług leśnych w Leśnictwie Wełmice
Część nr: Pakiet I.02
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77200000 Usługi leśnictwa
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231500 Usługi monitorowania lub oceny lasu
77231600 Usługi zalesiania
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
45340000 Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45342000 Wznoszenie ogrodzeń
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1275. z pózn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki wynikające z załącznika nr 3 do SWZ – zagospodarowanie lasu, pozyskanie drewna - całkowity wyrób drewna pilarką (CWD-P) i całkowity wyrób drewna technologią dowolną (CWD-D).