Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебната 2021/2022г. и 2022/2023г.”
II.1.2)Основен CPV код60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по маршрут: СУ Чорбаджийско - Орехово - Делвино - Раличево – Гривка – м. Храбрец – м. Люляк - СУ Чорбаджийско.
Обособена позиция №: 13
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Обект на обществената поръчка е "предоставяне на услуги" по смисъла на чл.3, ал.1, т.3 от ЗОП.
Предмет на обществената поръчка е: „Специализиран превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена транспортна схема в община Кирково за учебната 2021/2022г. и 2022/2023г.”, обособени в петдесет и една позиции.
Услугата е свързана с осигуряване на превоз на деца от детски градини и ученици по утвърдена от Кмета на община Кирково транспортна схема за период от две учебни години.