Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Приготвяне на храна по диети за стационарно болни по клиники и отделения, експлоатация и поддръжка на кухненски блок на територията на „УМБАЛ „Царица Йоанна“ — ИСУЛ“ ЕАД
II.1.2)Основен CPV код55523000 Приготвяне и доставяне на храна за други предприятия и институции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове55523000 Приготвяне и доставяне на храна за други предприятия и институции
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора: