Skelbimas apie sutarties sudarymą
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
AO 10559 integruotos logistikos paslaugos
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 4: Sausumos [3] ir oro pašto transportas
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: rangovo patalpos.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Preliminariosios sutarties objektas – patikėti visas užduotis, susijusias su fiziniu Leidinių biuro valdomų leidinių platinimu integruotų logistikos paslaugų teikėjui.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą), 60100000 Kelių transporto paslaugos, 64111000 Pašto paslaugos, susijusios su laikraščiais ir periodiniais leidiniais, 64113000 Pašto paslaugos, susijusios su siuntiniais, 64122000 Vidaus pašto ir kurjerių paslaugos, 60160000 Pašto siuntų vežimas keliais, 60220000 Pašto siuntų vežimas geležinkeliu, 64121200 Siuntinių pristatymo paslaugos, 64121100 Pašto pristatymo paslaugos, 64100000 Pašto ir kurjerių paslaugos, 64000000 Pašto ir telekomunikacijų paslaugos, 63000000 Papildomosios ir pagalbinės transporto paslaugos; kelionių agentūrų paslaugos, 63100000 Krovinių tvarkymo ir saugojimo paslaugos, 63120000 Saugojimo ir sandėliavimo paslaugos, 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėMažiausios kainos pasiūlymas 37 031 470,39 ir didžiausios kainos pasiūlymas 44 398 764,18 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra