С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Услуги - 245168-2020
Полша-Варшава: Многостранен рамков договор с повторно стартиране на конкурс за предоставяне на консултантски услуги
2020/S 102-245168
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен рамков договор с повторно стартиране на конкурс за предоставяне на консултантски услуги
Референтен номер: Frontex/OP/561/2019/MS
II.1.2)Основен CPV код
79411000 Консултантски услуги по общо управление
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на този многостранен рамков договор е предоставянето на консултантски услуги за следните обособени позиции:
Обособена позиция 1: Консултации по управление на проекти.
Обособена позиция 2: Консултации по интегрирана логистична подкрепа
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Консултации по управление на проекти
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
72224000 Консултантски услуги по управление на компютърни проекти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция 1: Консултации по управление на проекти
Услугите, които трябва да бъдат предоставени, ще включват, но не е задължително да са ограничени до следните:
— стартиране на проекти и определяне на целите на проектите, концепции и дизайн (напр. самолети, плавателни съдове, фериботи, дистанционно управляеми летателни системи, аеростатични системи за въздушно наблюдение, мобилни системи за наблюдение, превозни средства за управление на миграцията, биометрични системи, осветително оборудване, контейнери, оръжия, униформи и т.н.),
— подпомагане на Frontex при разбиране на пазарните условия и практическата приложимост на нейните предстоящи ангажименти за намаляване на рисковете и гарантиране на рентабилността,
— създаване, поддръжка и контролиране на плановете на проекта и друга документация, необходима за изпълнението на проекта (напр. разбивка на дейностите, разходи, управление на ресурсите, срещи, графици, бюджетно планиране и т.н.),
— мониторинг на целите на проекта по отношение на крайните срокове, разходите и качеството,
— подкрепа за създаването на подходяща система за докладване (образци, документи и различни отчети),
— подкрепа за създаването, внедряването и поддръжката на процес по управление на промените,
— подкрепа за създаването, внедряването и поддръжката на процес по управление на качеството,
— подкрепа за създаването, внедряването и поддръжката на процес по управление на конфигурациите,
— подкрепа за координирането на конкретните екипи за проектите,
— помощ при изготвянето на бюджета, като се вземат предвид разходите във връзка с жизнения цикъл.
Обособена позиция №: 2
Обособена позиция 1: Консултации по управление на проекти:
— подкрепа за координирането на съответните екипи по конкретните проекти,