Sociālie un citi īpaši pakalpojumi – publiskā iepirkuma līgumi
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem nodrošināšana 2022.-2025.gadam
Atsauces numurs: RD LD 2022/8
II.1.2)Galvenās CPV kods85311000 Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām
II.1.4)Īss apraksts:
Publisko iepirkumu likuma 2.pielikuma minētais sociālais pakalpojums – grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojums personām ar garīga rakstura traucējumiem saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, tehnisko specifikāciju un Līguma nosacījumiem.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana un bērna aprūpes atbalsta pakalpojuma sniegšana grupu mājas (dzīvokļa) klientiem, Dzērvju ielā 1, Rīgā
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)85311000 Sociālā darba pakalpojumi ar izmitināšanas iespējām
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem sniegšana, Slimnīcas ielā 2, Rīgā
Daļas numurs: 2
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana, Platā ielā, 9, Rīgā
Daļas numurs: 3
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar smagiem garīga rakstura traucējumiem sniegšana, Putnu iela 6, Rīgā
Daļas numurs: 4
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar vidēji smagiem un smagiem garīga rakstura traucējumiem sniegšana Maskavas ielā 178, Rīgā
Daļas numurs: 5
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana un bērna aprūpes atbalsta pakalpojuma sniegšana grupu mājas (dzīvokļa) klientiem Biešu ielā 6, Rīgā
Daļas numurs: 6
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem sniegšana lauku vidē, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā
Daļas numurs: 7
Grupu mājas (dzīvokļa) pakalpojuma personām ar garīga rakstura traucējumiem (psihiskām saslimšanām) sniegšana, Imantas 8.līnijā 1 k-3, Rīgā
Daļas numurs: 8