Anunț de atribuire a contractului – utilități
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/25/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
CP - UTILAJE TEHNOLOGICE SI DE TRANSPORT
Număr de referinţă: CP
II.1.2)Cod CPV principal34144000 Autovehicule cu utilizare specială
II.1.4)Descriere succintă:
Furnizare contoare de apa rece si accesorii ( emitatoare - receptoare, aparat portabil de emisie-receptie), conform caiet de sarcini nr.17278/25.06.2021
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Lotul 2 Excavator pe pneuri
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)43262000 Utilaje excavatoare
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Excavator pe pneuri masa minimmă 19 tone - 1 bucată
Lotul 1 Utilaje de Întreținere , spălare și inspecție și rețele de apă și canalizare și transport nămol
Lot nr.: 1
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)34144000 Autovehicule cu utilizare specială
34131000 Camionete
34134000 Camioane cu platformă şi camioane basculante
34144410 Vidanjoare
35123500 Sisteme de identificare video
42997100 Maşini de control al suprafeţei interne a conductelor
Autolaborator detectare pierderi MTMA max 3,5 t - 3 bucăți
Masini transport namol skiploader - 2 bucăți
Masina transport basculanta 6+1 locuri MTMA min. 5t - 1 bucată
Autospeciala vidanja capacitate rezervor 6 mc namol - 2 bucăți
Autoutilitara vidanja 9 mc - 1 bucată
Autoutilitara curatitor combinat autocuratitor - vidanja cu perete deplasabil - 1 bucată
Autolaborator CCTV MTMA max 3,5 t - 1 bucată