II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa środków kontrastowych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. J. Strusia w Poznaniu
Numer referencyjny: WSM/DZP/381-4386/2020
II.1.2)Główny kod CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków kontrastowych dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu ofertowym, który jest załącznikiem do specyfikacji. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 pakietów.
Przedmiot zamówienia obejmuje również dostawę przedmiotu zamówienia do Apteki Zakładowej szpitala przy ul. Szwajcarskiej 3 w Poznaniu transportem wykonawcy, na jego koszt i ryzyko.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet nr 1 – Środek cieniujący typu Iopramid, Gadobutrol i Gadopentate dimeglumine
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33696000 Odczynniki i środki kontrastowe
Pakiet nr 2 – Środek cieniujący o stężeniu 816 mg/ml typu Iomeprol 400
Część nr: 2
Pakiet nr 3 – Środek cieniujący typu: Ioversol 350 i Ioversol 300
Część nr: 3
Pakiet nr 4 – Środek cieniujący w przedziale 652–678 mg/ml typu: Visipaque 320
Część nr: 4
Pakiet nr 5 – Środek cieniujący o stężeniu 755 mg/ml – typu Omnipaque 350
Część nr: 5
Pakiet nr 6 – Środek kontrastowy MultiHance
Część nr: 6