Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa strzemion dwujarzmowych do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-1
Nuorodos numeris: 701902713
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44212320 Įvairios konstrukcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zadanie 1 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 25 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SDO
1.1 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe dolne V-25 (SDOD V-25) ze stali w gatunku S480W w ilości 2 130 szt.
1.2 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe górne V-25 (SDOG V-25) ze stali w gatunku S480W w ilości 2 130 szt.
1.3 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe środkowe V-25 (SDOS V-25) ze stali w gatunku S480W w ilości 1 650 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie 2 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SD
2.1 Strzemię dwujarzmowe dolne V-29 (SDD V-29) ze stali w gatunku S480W w ilości 43 080 szt.
2.2 Strzemię dwujarzmowe górne V-29 (SDG V-29) ze stali w gatunku S480W w ilości 43 080 szt.
2.3 Strzemię dwujarzmowe środkowe V-29 (SDS V-29) ze stali w gatunku S480W w ilości 4 070 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie 3 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SDO
3.1 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe dolne V-29 (SDOD V-29) ze stali w gatunku S480W w ilości 65 245 szt.
3.2 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe górne V-29 (SDOG V-29) ze stali w gatunku S480W w ilości 65 246 szt.
3.3 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe środkowe V-29 (SDOS V-29) ze stali w gatunku S480W w ilości 18 555 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie 4 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SD
4.1 Strzemię dwujarzmowe dolne V-32/34/36 (SDD V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W w ilości 38 175 szt.
4.2 Strzemię dwujarzmowe górne V-32/34/36 (SDG V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W w ilości 38 375 szt.
4.3 Strzemię dwujarzmowe środkowe V-32/34/36 (SDS V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W w ilości 16 906 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie 5 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych w odmianie SDO
5.1 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe dolne V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W w ilości 240 197 szt.
5.2 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe górne V-32/34/36 (SDOG V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W w ilości 235 936 szt.
5.3 Strzemię dwujarzmowe oszczędnościowe środkowe V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ze stali w gatunku S480W w ilości 30 904 szt.
Dostawy - 245581-2019
Polska-Katowice: Konstrukcje różne
2019/S 101-245581
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902713
II.1.2)Główny kod CPV
44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5