Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa i montaż wypełnienia ekranów akustycznych przy ul. Lotniczej dla PL Warszawa – Radom.
Reference number: 62/PN/ZP/TLLZP/22
II.1.2)Main CPV code44192000 Other miscellaneous construction materials
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wypełnienia ekranów akustycznych przy ul. Lotniczej dla Portu Lotniczego Radom – Sadków.
2. Zakres zamówienia nie obejmuje budowy fundamentów (pali) i słupów ekranów oraz montaż belek podwalinowych.
3. Opracowanie Dokumentacji Powykonawczej.
3. Uzyskanie w imieniu Zamawiającego prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowaniezgodnie z decyzja ZRIL nr 127/SPEC/2020.