Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 2020/EJ/06/PO
II.1.2)Main CPV code90900000 Cleaning and sanitation services
II.1.4)Short description:
The scope of the procedure is to award a framework service contract for the provisions of the following:
• cleaning services and supplies;
• hygienic/sanitary supplies;
• waste management and off-site assets disposal;
• pest control;
• indoor plant care.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Provisions of cleaning services as indicated in the procedure documentation.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:Nuorodos numeris: 2020/EJ/06/PO
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90900000 Valymo ir sanitarinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Procedūros tikslas – paskirti preliminariąją paslaugų pirkimo sutartį dėl šių prekių ir paslaugų teikimo:
• valymo paslaugos ir prekės;
• higienos / sanitarinės prekės;
• atliekų tvarkymas ir turto utilizavimas ne patalpose;
• kenkėjų kontrolė;
• augalų priežiūra pastate.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Valymo paslaugų teikimas, kaip numatyta procedūros dokumentuose.