Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Upphandling av konsulter för dricksvattenmodellering
Numéro de référence: 21/01251
II.1.2)Code CPV principal71800000 Services de conseil en matière d'approvisionnement en eau et services de conseil en matière de déchets
II.1.4)Description succincte:
Denna upphandling avser ramavtal för konsulter inom Dricksvattenmodellering.
Uppdragen är av varierande art och storlek.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71321300 Services de conseil en matière de plomberie
71600000 Services d'essais techniques, services d'analyses et services de conseil
71620000 Services d'analyses
71621000 Services d'analyse technique ou services de conseil
II.2.4)Description des prestations:
Referensnummer: 21/01251
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71321300 Konsulttjänster inom VA, 71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster, 71620000 Analystjänster, 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen