Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Garo katilo Nr. 4 juostinio transporterio JT125 juostos gaudyklių įrengimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50531000 Ne elektros mašinų remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50531000 Ne elektros mašinų remonto ir priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: