Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛНП „Свети Наум“ ЕАД, гр. София
II.1.2)Основен CPV код33600000 Фармацевтични продукти
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка е за доставка на лекарствени продукти за нуждите на „МБАЛНП „Свети Наум“ ЕАД, гр. София. В предмета на обществената поръчка се съдържат 175 обособени позиции с лекарствени продукти, подробно описани в техническата спецификация от документацията на обществената поръчка.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове33600000 Фармацевтични продукти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Esomeprazole — pow + solv. for sol. for ing, количество на активното лекарствено вещество — 40 mg, прогнозно количество — 97
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 46
Isosorbide dinitrate — tablet, количество на активното лекарствено вещество — 20 mg, прогнозно количество — 136
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 70
Terlipressin — sol. for. inj, количество на активното лекарствено вещество — 0,1 mg/ml — 2 ml, прогнозно количество — 18
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 113
Oxcarbazepine — coat tablet, количество на активното лекарствено вещество — 300 mg, прогнозно количество — 196
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 114
Oxcarbazepine — coat tablet, количество на активното лекарствено вещество — 600 mg, прогнозно количество — 30
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 117
Valproic acid — prolongt, release, tablet, количество на активното лекарствено вещество — 300 mg, прогнозно количество — 2 643
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 118
Valproic acid — prolongt, release, tablet, количество на активното лекарствено вещество — 500 mg, прогнозно количество — 170 367
II.2.1)Наименование:Обособена позиция №: 156
Sertraline — coat tablet, количество на активното лекарствено вещество — 50 mg, прогнозно количество — 71