Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:Spisové číslo: 05PT-002186
II.1.2)Hlavní kód CPV45233120 Výstavba silnic
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je přeložka silnice I/34, která je navržena jako dvoupruhová v kategorii S 11,5/80 dle ČSN 73 6101 v délce 9.510 m.
Přeložka začíná před mimoúrovňovou křižovatkou Klauda, kde se trasa napojuje na stávající silnici S 22,5. V prostoru křižovatky dojde ke změně kategorie na S11,5/80 a tím ke snížení počtu jízdních pruhů ze čtyř na dva. Jedná se o mimoúrovňovou křižovatku silnice I/34 a II/634 v úseku Rudolfov - Lišov. Přibližně v polovině úseku se nachází druhá mimoúrovňová křižovatka silnice I/34 se silnicí II/634 Lišov - Štěpánovice. Před východním koncem řešeného úseku se v prostoru za průchodem lesem Malý Vranín napojuje na silnici I/34 silnice III/14613 vedoucí od Ledenic. Křižovatka je navržena jako styková s usměrněním dopravních proudů na vedlejší komunikaci. Na východním konci se trasa napojuje na stávající silnici I/34 před vjezdem do osady Vranín.