Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Služby - 246700-2016
Zobrazit zhuštěný náhled
Česká republika-Praha: Opravy a údržba čerpadel
2016/S 136-246700
Oznámení o zakázce – veřejné služby
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce zadavatelem:
Opravy ponorných kalových čerpadel na trasách metra.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plnění
Služby
Kategorie služeb č. 1: Údržbářské a opravářské služby
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Hlavní město Praha.
Kód NUTS CZ010 Hlavní město Praha
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
Rámcová smlouva s jediným účastníkem
Doba platnosti rámcové smlouvy
v letech: 7
Celková předpokládaná hodnota zakázek po celou dobu platnosti rámcové smlouvy
Uveďte odhadovanou hodnotu bez DPH: 42 000 000 CZK
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů):
Předmětem veřejné zakázky jsou pozáruční opravy ponorných kalových čerpadel používaných v čerpacích stanicích umístěných v prostorech metra ve stanicích, tunelech, v technických prostorech a technických centrech.
Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)
50511000 Opravy a údržba čerpadel, 43134100 Ponorná čerpadla
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
II.2.2)Informace o opcích
Opce: ne
W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Usługi - 246700-2016
Wyświetl widok skrócony
Republika Czeska-Praga: Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Usługi
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez podmiot zamawiający:
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Kategoria usług: nr 1: Usługi konserwacyjne i naprawcze
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Hlavní město Praha.
Kod NUTS CZ010 Hlavní město Praha
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
Umowa ramowa z jednym wykonawcą
Czas trwania umowy ramowej
Okres w latach: 7
Szacunkowa całkowita wartość zakupów w całym okresie obowiązywania umowy ramowej
Szacunkowa wartość bez VAT: 42 000 000 CZK
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
50511000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, 43134100 Pompy zanurzeniowe
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
II.2.2)Informacje o opcjach
Opcje: nie