Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Središnja nabava prirodnog plina.
Referentni broj: 02/09-2017/08
II.1.2)Glavna CPV oznaka09123000 Prirodni plin
II.1.4)Kratak opis:
Nabava plina sukladno troškovniku i pomoćnoj tablici.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 7 525 049.67 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a09123000 Prirodni plin
II.2.4)Opis nabave: