II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Medicīnas ierīces Mazā iegurņa centram un citu nodaļu vajadzībām
Referenznummer der Bekanntmachung: R1S 2022/44-IEP
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 597 556.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 39
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Medicīniskie svari ar auguma mērītāju
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ierīce netiešai asisns spiediena mērīšanai
Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Qualitätskriterium - Name: Garantijas laiks (izteikts mēnešos) / Gewichtung: 25
Preis - Gewichtung: 75
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Ultrasonogrāfijas iekārta
Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Augstas intensitātes magnētiskā lauka stimulācijas iekārta
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Radiofrekvences ģenerators
Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
Skābekļa plūsmas regulators ar mitrinātāja trauku
Los-Nr.: 13
Ledusskapis medikamentu glabāšanai ar saldētavu
Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
Ķermeņa uzbūves analizators
Los-Nr.: 19
Ultrasonogrāfijas sistēma
Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
Redzes pārbaudes monitors
Los-Nr.: 26
Autorefraktokeratometrs ar bezkontakta tonometru un pahimetrijas funkciju
Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
Higēnisko priekšmetu mazgāšanas - dezinfekcijas iekārta
Los-Nr.: 31
Rotējoša valcēšanas iekārta
Los-Nr.: 32
Spēka sistēma truamatoloģiskajām operācijām
Los-Nr.: 33
Laparaskopisko operāciju video sistēma
Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
Šļirces turētājs aspirācijas biopsijas veikšanai
Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39