Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:Număr de referinţă: 4557951 / 20.04.04 / 2021
II.1.2)Cod CPV principal33631600 Antiseptice şi dezinfectante
II.1.4)Descriere succintă:
Acord cadru de furnizare dezinfectanti. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 19. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Descrierea si cantitatile din acordul-cadru, respectiv din contractele subsecvente sunt specificate in Caietul de sarcini si in lista loturi din prezenta documentatie, deoarece acest camp nu permite inserarea tuturor informatiilor.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Detergent – dezinfectant enzimatic de nivel mediu pentru dezinfecția prin imersie a instrumentarului medical
Lot nr.: 2
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)33631600 Antiseptice şi dezinfectante
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Cantitatile minime si maxime ale acordului cadru, cantitatile minime si maxime ale contractului subsecvent, pecum si valoarea minima si maxima a contractului subsecvent sunt precizate in Caietul de sarcini (Sectiunea 3 - Descrierea produselor solicitate, Estimare privind cantitatile minime si maxime contracte subsecvente).
Dezinfectant pentru dezinfecția la rece a aparaturii de hemodializă
Lot nr.: 3
Servetele si lavete dezinfectante
Lot nr.: 1