Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Μελέτη σχετικά με τη σκοπιμότητα, το κόστος και τα οφέλη του εκσυγχρονισμού της προηγμένης υποβοήθησης του οδηγού για τη βελτίωση της οδικής ασφάλειας
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV73220000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα ανάπτυξης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Κύριος στόχος της παρούσας μελέτης είναι η παροχή πληροφοριών σχετικά με τη σκοπιμότητα, την αποτελεσματικότητα και την αποδοτικότητα τυχόν ενδεχόμενων μέτρων εκσυγχρονισμού συστημάτων ασφαλούς υποβοήθησης οδηγού σε υπάρχοντα οχήματα.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 120 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Βλέπε διαδικτυακή διεύθυνση που παρέχεται στο τμήμα I.3.
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Étude sur la faisabilité, les coûts et les avantages d’une reconfiguration du système pour une assistance avancée du conducteur pour améliorer la sécurité routière
II.1.2)Code CPV principal73220000 Services de conseil en développement
II.1.4)Description succincte:
L’objectif principal de l’étude est de fournir des informations sur la faisabilité, l’efficacité et le rendement de toutes mesures potentielles de reconfiguration des systèmes de sécurité pour une assistance au conducteur concernant les véhicules existants.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 120 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Voir l’adresse Internet mentionnée à la section I.3.