Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Szolgáltatások - 247589-2017
Magyarország-Budapest: Public relations szolgáltatások
2017/S 122-247589
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben.
II.1.2)Fő CPV-kód
79416000 Public relations szolgáltatások
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben
Rész száma: 3
II.2.2)További CPV-kód(ok)
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A beszerzés tárgya szerinti nyomda, grafikai tervezés, DTP és egyéb produkciós feladatok ellátása:
a) Kiadványok, szórólapok, és egyéb nyomdai termékek tervezése, előkészítése és kivitelezése.
b) Dekorációs és marketing eszközök, illetve reklámajándék tárgyak tervezése és kivitelezése.
c) Egyéb elektronikus megjelenési lehetőségek megtervezése és elkészítése.